0
تخفیف ها و فروش ویژه
پربازدیدترین ها مشاهده همه
2 محصول

کمپانی بزرگ اشتیل یک تولیدکننده تجهیزات صنعتی آلمانی است که کار خود را از سال 1925 آغاز کرد. نام اشتیل برگرفته از نام بنیانگذار آن یعنی آندریاس اشتیل گرفته شده است. فردی که انگیزه خود از راه اندازی چنین شرکتی را اینگونه توصیف کرده است: «راحتی مردم برای کار با طبیعت و در طبیعت». آندریاس اشتیل در سال 1896 در زوریخ سوئیس به دنیا آمد و در سال 1973 در رمسهالدن آلمان چشم از جهان فروبست.

معرفی کمپانی معتبر اشتیل آلمان

این کمپانی بزرگ نخستین محصول خود را در سال 1926 به بازار عرضه کرد که در واقع یک اره زنجیری یا اره برقی بود. آندریاس اشتیل از جمله کسانی بود که با اشتیاق فراوان به کار تولید این نوع ابزار اشتغال داشت و پس از اون نیز، میراث داران وی همچنان راه او را ادامه داده و امروز برند اشتیل به عنوان یکی از بهترین برندهای جهانی در عرصه تجهیزات صنعتی و کشاورزی به حساب می‌آید به گونه‌ای که بعد از گذشت حدود 90 سال از تاسیس این شرکت، کسب و کار آن‌ها از یک اشتغال تک نفره به یک بیزینس بزرگ تبدیل شد است.

انواع محصولات شرکت اشتیل آلمان

از جمله مهمترین ابزارآلاتی که کمپانی اشتیل مبادرت به تولید آن‌ها می‌کند می‌توان به اره برقی، اره زنجیری، دریل، علف زن یا علف تراش، اره الماسه، فرز، اره‌های صنعتی، چکش تخریب و موارد بسیاری از این قبیل اشاره کرد. تمامی محصولات این شرکت با طراحی منحصر به فرد، توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. در سال 1971 شرکت اشتیل به عنوان بزرگترین تولیدکننده اره زنجیری در دنیا شناخته شد.

Click outside to hide the compare bar
مقایسه محصولات