روش های ارسال کالا

زمان ارسال با پست به‌صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

امکان ارسال با پست برای شهر تهران با شرایط پرداخت در محل مقدور نمی‌باشد و باید خریدار برای پرداخت در محل از گزینه ارسال با پیک موتوری و محل تحویل با آدرس تهران استفاده کند.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه‌روز می‌توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعدازظهر با ما تماس بگیرید.

ارسال ابزار از طریق پیک موتوری

ارسال کالا از طریق پیک موتوری فقط مخصوص شهر تهران است و خریدار در هر کجای شهر تهران باشد هزینه ارسال کلیه سفارش‌ها به عهده مشتریان عزیز است، 24 الی 48 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش می تواند کالاهای خود را تحویل بگیرد.

ارسال کالا از طریق باربری

درصورتی‌که تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری داشته باشید با هماهنگی با دفتر فروش، امکان دریافت در باربری محل موردنظرتان نیز مقدور است. (فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می‌گیرد را می‌توان از طریق باربری حمل نمود؛ چون باربری بسته‌های کوچک را قبول نمی‌کند)

تحویل کالا در دفتر مرکزی ابزارینو

اگر تمایل داشته باشید ابزار را در دفتر ابزارینو تحویل بگیرید می‌توانید با هماهنگی تلفنی برای اطمینان از موجود بودن آن ابزار در دفتر مرکزی و حضور در دفتر مرکزی ابزارینو، ابزار موردنظر خود را تحویل بگیرید.