درباره فروشگاه اینترنتی ابزارینو

ایده ابزارینو از مهر ماه ۱۳۹۷ شکل گرفت و فعالیت رسمی خود را از بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز کرد.  ابزارینو با اتکا به تجربه ۲۴ ساله در زمینه تولید ماشین آلات ساختمانی و راه سازی، و تجربه ۱۵ ساله در زمینه واردات انواع ماشین آلات ساختمانی، انبوهی از مشتریان ثابت را در کارنامه خود دارد. با انگیزه گسترش خدمت رسانی به مردم عزیز ایران، فروشگاه اینترنتی خود را دایر نموده است.با توجه با اینکه در روش خرید اینترنتی، مقایسه محصولات بسیار دقیق تر و آسان تر انجام می گیرد، این روش نسبت به خرید سنتی، طرفداران بیشتری به سمت خود جذب کرده است.از الزامات استمرار فعالیت و موفقیت هر فروشگاه آنلاین، به صراحت می‌توان صداقت را در صدر موارد نام برد.

هدف کادر مجرب ابزارینو، ارائه دقیق‌ترین اطلاعات درباره محصولات و  مشاوره تخصصی قبل از خرید بصورت رایگان و ارائه مناسب ترین پیشنهاد محصول با توجه به نیاز مشتری ،‌ پشتیبانی و خدمات پس از فروش در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشد. ماموریت نهایی ما حل مشکل سردرگمی و صرف زمان و هزینه برای اطمینان از اصالت، کیفیت و قیمت مناسب کالا برای مشتریان گرامی و چشاندن طعم خریدی مطمئن، لذت بخش و در عین حال راحت است؛ که امیدواریم با الطاف خداوند متعال و اتکا به تلاش و پشتکار خود و جلب رضایت شما مشتریان گرامی به این هدف نائل گردیم.

چرا از فروشگاه اینترنتی ابزارینو خرید کنیم؟

این روزها، سایت‌های متعددی در حوزه‌های فعالیت ابزارینو حضور دارند ، حال این سوال پیش می آید که چرا شما مشتری عزیز بایستی ما را به عنوان فروشگاه منتخب خود برای خرید بعدیتان انتخاب نمایید؟! جواب های متعددی می‌توان برای این سوال داشت که در زیر به برخی از نقاط قوت و متمایز کننده ابزارینو در مقایسه با سایر سایت‌ها اشاره می‌نماییم:

  • عرضه مستقیم کالا از عمده فروشان به مصرف کنندگان که موجب ارائه قیمت های کاملا رقابتی بدلیل حذف سایر هزینه ها شده است.
  • برخورداری از کادر مجرب فنی و تخصصی با توان پاسخگویی بالا در ارائه مشاوره فنی دقیق از انواع ماشین آلات ساختمانی
  • در راستای کمک به مشتری برای انتخاب آسان، مشخصات فنی و تصاویر محصولات بسیار دقیق و باکیفیت درج شده است.
  • پشتیبانی و پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات در زمینه محصول خریداری شده (بعد از خرید) با بهترین کیفیت صورت می گیرد.
  • در راستای کمک به مشتری برای انتخاب آسان، مشخصات فنی و تصاویر محصولات بسیار دقیق و باکیفیت درج شده است.
  • رعایت اصل صداقت و صیانت از حقوق مشتریان عزیز، سرلوحه ی امور ابزارینو خواهد بود.( به صفحه قوانین و مقررات فروشگاه مراجعه فرمایید).
  • سایر خدمات ارزش افزوده که در آینده نزدیک به ترتیب رونمایی خواهد شد.

کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما شوید. بعد از ثبت سفارش، همکاران ما در بخش فروش جهت هماهنگی برای تحویل و ارسال کالا با شما تماس خواهند گرفت.