0
تخفیف ها و فروش ویژه
پربازدیدترین ها مشاهده همه
19 محصول

شرکت تولید موتور دیزلی روبین ROBIN که در تاریخ 20 سپتامبر سال 1999 میلادی تاسیس شد، شرکتی با سرمایه گذاری دو شرکت صنایع سنگین فوجی (کشور ژاپن) و شرکت چینی چانگچای بود. از ماه نوامبر سال 2016، شرکت روبین به مالکیت کامل شرکت چینی چانگچای درآمد. با استفاده از فناوری جدید شرکت صنایع سنگین فوجی، شرکت روبین قادر به تولید موتورهایی گازوئیلی شده است که از میان این موتورها محصولات نوع EY شهرت جهانی بسیار زیادی را بدست آورده اند.

دستاوردهای شرکت روبین

شرکت روبین با سبک مدیریت سازمانی ژاپنی و فناوری های استاندارد توانسته است محصولات، سیستم فروش و موادی با کیفیت را روانه بازار کند که امکان رقابت قوی با شرکت های همتای خود در سرتاسر دنیا را دارند.

محصولات شرکت روبین Robin

موتورهای گازوئیلی تولید شده توسط این شرکت، برای ماشین آلات خانگی، دستگاه پمپ آب، ژنراتور دیزلی، ابزار ماشینی کوچک، ماشین آلات نظارت بر سطوح جاده ای، ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات کارخانه ای، ماشین آلات باغبانی و غیره قابل استفاده می باشند. مشخصاتی قابل توجه از قبیل وزن کم، توان تولیدی بالا، صدای کم و انتشار اندک آلاینده ها سبب می شوند که محصولات این شرکت بهترین بازده را برای کاربران خود فراهم بیاورند، که طبیعتا اطمینان از محصولات این شرکت را میان آن ها دو چندان خواهد کرد.

محصولات شرکت روبین در دسته های مجموعه های مختلفی قرار داده می شوند که شناخته شده ترین آن ها محصولات سری EY و سایر مجموعه ها تحت عناوین سری EK، سری EH و سری EX در بازار عرضه می شوند که در هر سری، موتورها و ژنراتورهای دیزلی، پمپ، آسفالت بر و غیره قرار دارند. نتیجه حضور تیمی متعهد و متخصص در شرکت و سال های تلاش بی وقفه تیم روبین، ارائه محصولاتی مطمئن و با کیفیت به کاربران خود در هر نقطه ای از جهان می باشد. محصولاتی که بدون شک می توانند رقبایی جدی برای همتایان پرآوازه خود در سطح جهان باشند.

شرکت روبین محصولات متنوعی را برای نیازهای مختلف ارائه میدهد و کاربران از هر نقطه جهان میتوانند با اطمینان از خدمات پس از فروش آنها نسبت به تهیه آنها اقدام نمایند.

موتورهای روبین

موتورهای روبین با بازده، توان و طراحی مناسب می توانند نیازهای کاربران در حوزه های مختلف از قبیل ساخت و ساز و کشاورزی را تامین کنند.

پمپ های (آب) روبین

پمپ های شرکت روبین با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت، از سطح استاندارد بالایی برخوردار هستند و امکان استفاده از آن ها، بدون هیچگونه نگرانی، برای هر نوع هدفی کاربرد دارد.

ژنراتور های شرکت روبین

ژنراتورهای تولیدی شرکت روبین، با صدای کم، مصرف اندک سوخت و توان و بازدهی بالا برای طیف وسیعی از فعالیت ها کاربری مناسبی دارند.

قابل ذکر است که محصولات فوق در دسته های محصولات ساخت و ساز، محصولات کشاورزی، محصولات صنعتی و محصولات مربوط به خودرو عرضه می شوند. بی تردید شرکت روبین با محصولات با کیفیتی که عرضه می کند، توان تامین نیازمندی های کاربران داخلی و خارجی خود را به بهترین شکل داراست.

ابزارینو مرجع خرید محصولات روبین 

علاقمندان به خرید محصولات روبین می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی ابزاریو اقدام به بررسی دقیق و انتخاب محصولات مختلف این برند نمایند. ابزارینو به عنوان فروشگاهی برتر در حوزه ارائه ماشین آلات ساختمانی، صنعتی و کشاورزی توانسته محصولات کاملی از برند محبوب روبین را گردآوری نماید. شما از طریق ابزارینو در محیطی کاملا امن و شفاف می توانید محصولات مورد نظرتان را با بهترین قیمت و شرایط ممکن خریداری نمایید.

Click outside to hide the compare bar
مقایسه محصولات