0
تخفیف ها و فروش ویژه
پربازدیدترین ها مشاهده همه
2 محصول

شرکت اکتیو اصالتا یک برند ایتالیایی است که در سال‌های اخیر موفق به دریافت گواهینامه CE شده است. شهرت این شرکت به ساخت انواع تجهیزات باغبانی و کشاورزی از جمله انواع علف تراش های برقی و بنزینی است. اما آنچه در ایران به عنوان محصولات شرکت اکتیو به فروش می‌رسد متعلق به چین است. شرکت ایتالیایی اکتیو از سال 1995 کار خود را با تولید دو نوع موتور باغبانی آغاز کرد؛ یکی از آن‌ها یک موتور با توان 40 اسب بخار و حجم 125 سی سی بود و دیگری موتوری با توان 80 اسب بخار و حجم 500 سی سی.

در سال 1995 این شرکت اولین ماشین چمن زنی خود با سیستم ضدلرزش را نیز تولید کرد.

در سال 1997 شرکت اکتیو گام بزرگ دیگری برداشت و کارخانه خود را از مساحتی 350 متر به 1240 متر مربع افزایش داد تا بتواند روند طراحی و تولید دستگاه‌های خود را سرعت ببخشد. در همین سال برند اکتیو نخستین علف تراش پشتی خود را نیز روانه بازار کرد.

در سال 2002، شرکت اکتیو باز هم مساحت کارخانه خود را، اینبار تا 3080 متر مربع افزایش داد و توانست در همین سال نخستن دستگاه علف زن مدل وایپر خود را تولید کند.

در سال 2004 برند اکتیو تا 5000 متر مربع مساحت کارخانه خود را افزایش داد و توانست نخستین دستگاه چاله کن خود را نیز تولید کند. همچنین این کمپانی با طراحی یک اره برقی بسیار پیشرفته، وارد بازار اره زنجیری شد.

از سال 2006 تاکنون کمپانی اکتیو با تجهیزات کارخانه خود به انواع پنل‌های خورشیدی توانسته در تولید انرژی کارخانه خود نیز خودکفا شود، از این جهت این شرکت مورد تمجید نهادهای توسعه پایدار محیط زیست قرار گرفته است. این شرکت در سال‌های اخیر توانسته در توسعه موتورهای چهار زمانه پیشرو باشد چیزی که تحقیق و توسعه آن همچنان ادامه دارد.

Click outside to hide the compare bar
مقایسه محصولات